Rastlinkovo

Nohel Garden hnojivové tyčinky na balkónové rastliny 20 ks

1,40 

Univerzálne hnojivové tyčinky vhodné na všetky druhy balkónových rastlín. Hnojivo podporuje rast a kvitnutie rastlín. Vhodné aj na stálozelené rastliny. Hnojivo zabezpečuje rovnomerný a vyvážený prísun živín podporujúce rast rastlín. Zvyšuje odolnosť rastlín proti chorobám, škodcom a nepriaznivým podmienkam (sucho, teplo, chlad a pod.). Hnojivo taktiež zlepšuje fyzikálne vlastnosti pôdy.

Dostupnosť Na sklade

Hnojivo vhodné pre všetky druhy kvitnúcich balkónových rastlín (pelargónie, petúnie, surfínie a pod.). Zabezpečuje rovnomerný a vyvážený prísun živín podporujúci rast a bohaté kvitnutie. Zvyšuje odolnosť rastlín proti chorobám škodcom a nepriaznivým pestovateľským podmienkam. Napomáha vytvárať drobivú, kyprú štruktúru pôdy a zlepšuje tak fyzikálne vlastnosti pôdy.

Odporúčané dávkovanie

Priemer kvetináča:

  • 12 cm – 1 tyčinka;
  • 15 cm – 2 tyčinky;
  • 18 cm – 4 tyčinky.

Odporúčame dodržiavať vzdialenosť 6 cm medzi jednotlivými tyčinkami. Počet tyčiniek prispôsobte tvaru kvetináča.

Použitie hnojiva

Vtlačte tyčinku medzi rastlinu a stenu kvetináča. Zalievajte podľa jednotlivých druhov rastlín. Po 6-8 týždňoch je tyčinka spotrebovaná a hnojenie opakujte. Po presadení rastlinu 2 týždne neprihnojujte.

Skladovanie

Výrobok skladujte v suchu, v pôvodných obaloch. Uchovajte mimo dosahu detí a zvierat. Zabráňte styku s kožou a očami. Pri zasiahnutí očí okamžite vypláchnite vodou. V prípade požitia vyhľadajte lekársku pomoc.

Chemické vlastnosti

9,2% – N močovinový dusík

7,0% – celkový oxid fosforečný, z toho 5,0% oxid fosforečný rozpustný v citráte amónnom

7,8% – vodorozpustný oxid draselný

2,0% – celkový oxid horečnatý

Hmotnosť 0.02 kg
Počet kusov

20 kusov

Značka

Nohel Garden

Scroll to Top

Prihlásenie

Prihlásenie