Rastlinkovo

BOPON gélové hnojivo na izbové rastliny 500 ml

5,90 

BOPON inovatívne a mimoriadne účinné minerálne hnojivo na celoročné použitie, určené pre rastliny pestované v kvetináčoch. Hnojivo predlžuje dobu kvitnutia, posilňuje koreňový systém a zlepšuje celkový stav rastlín. Vďaka hutnej konzistencii gélu, ktorý je rozpustný vo vode, sú živiny z hnojiva pre rastliny dobre vstrebateľné.

Dostupnosť Na sklade

BOPON gélové hnojivo na izbové rastliny


zloženie: NPK, roztok 9: 4: 4 so stopovými živinami. Živiny% (m / m): Celkový dusík 9%, Oxid fosforečný rozpustný vo vode 4%, oxid draselný 4% + stopové živiny Bór, meď, železo, mangán, molybdén, zinok.

Hnojivo Biopon je možné používať celoročne. Vďaka hunej konzistencii gélu, ktorý je rozpustný vo vode, sú živiny z hnojiva pre rastliny dobre vstrebateľné. Hnojivo navyše vyniká jednoduchosťou použitia. Pri nalievaní hnojiva nedochádza k jeho rozliatiu mimo vymedzený priestor, čo umožňuje presné dávkovanie. Pôsobí komplexne a poskytuje rastlinám všetky potrebné živiny.

Použitie hnojiva


V čase intenzívneho rastu rastlín a v čase kvitnutia, hnojte rastliny raz týždenne, v ostatných obdobiach každé 2 týždne. Neprekračujte odporúčané dávky, inak môže dôjsť k poškodeniu alebo zničeniu rastlín. Pred použitím obsah fľašky pretrepte.

Dávkovanie hnojiva


Rozpustite 5 ml hnojiva (jeden vrchnák na fľaške) v 1,4 l vody v ľubovolnej nádobe.

Hmotnosť 0.5 kg
Objem

500 ml

Značka

Bopon

Scroll to Top

Prihlásenie

Prihlásenie