Rastlinkovo

BOPON gélové hnojivo na zelené rastliny 500 ml

5,90 

BOPON inovatívne a mimoriadne účinné minerálne hnojivo pre všetky druhy zelených okrasných rastlín. Správne vyvážené zloženie hnojiva dodáva rastlinám krásny vzhľad a zdržuje ich v dobrom stave. Starostlivo vybrané živiny a minerály posilňujú rast rastlín a zaisťujú sviežo zelenú farbu rastlín. Vďaka hutnej konzistencii gélu, ktorý je rozpustný vo vode, sú živiny z hnojiva pre rastliny dobre vstrebateľné.

Dostupnosť Na sklade

BOPON gélové hnojivo na zelené rastliny


zloženie: NPK, roztok 8: 4: 6 so stopovými živinami. Živiny% (m / m): Celkový dusík 8%, Oxid fosforečný rozpustný vo vode 3%, oxid draselný 4% + stopové živiny Bór, meď, železo, mangán, molybdén, zinok.

Hnojivo Biopon je možné používať celoročne. Vďaka hunej konzistencii gélu, ktorý je rozpustný vo vode, sú živiny z hnojiva pre rastliny dobre vstrebateľné. Hnojivo navyše vyniká jednoduchosťou použitia. Pri nalievaní hnojiva nedochádza k jeho rozliatiu mimo vymedzený priestor, čo umožňuje presné dávkovanie. Pôsobí komplexne a poskytuje rastlinám všetky potrebné živiny.

Použitie hnojiva


V čase intenzívneho rastu rastlín a v čase kvitnutia, hnojte rastliny raz týždenne, v ostatných obdobiach každé 2 týždne. U mladých rastlín používajte polovičnú dávku. Neprekračujte odporúčané dávky, inak môže dôjsť k poškodeniu alebo zničeniu rastlín. Pred použitím obsah fľašky pretrepte.

Dávkovanie hnojiva


Rozpustite 5 ml hnojiva (jeden vrchnák na fľaške) v 1,4 l vody v ľubovolnej nádobe.

 

Hmotnosť 0.5 kg
Objem

500 ml

Značka

Bopon

Scroll to Top

Prihlásenie

Prihlásenie