Rastlinkovo

Ficus Elastica Tineke 15 cm

12,00 

Ficus Elastica Tineke prezývany aj gumovník, je vzhľadnou a kompaktnou rastlinkou, ktorá vhodne doplní každý interiér. Tento ficus je typický svojimi hrubými, lesklými listami s bledými fľakmi na okraji listov. Pri správnej staroslivosti rastlinka dorastá do niekoľkých metrov.

Ak potrebujete poradiť, sme tu pre Vás na sociálnych sieťach Instagram, Facebook, Tiktok alebo nás kontaktujte cez kontaktný formulár, prípadne cez e-mail rastlinkovo@rastlinkovo.sk

Dostupnosť Na sklade

ficus elastica tineke


Ficus Elastica Tineke uprednostňuje svetlé miesto bez priameho slnečného žiarenia, výhýbajte sa však prievanu. Substrát by mal byť dobre priepustný. Medzi zálievkami je potrebné udržiavať substrát vlhký, ale uistite sa, že horná vrstva substrátu je suchá. Veľmi dôležité je tiež umiestnenie rastlinky, pretože nemá rada zmeny stanoviska. Rastlinka a všetky jej časti sú jedovaté, preto odporúčame umiestniť rastlinku mimo dosahu detí a zvierat.

Kvetináč nie je súčasťou rastliny. Rastlinka je predávaná v plastovom obale. Pre vzhľadnejší kvetináč odporúčame dokúpiť v kategórií “kvetináče”.

Priemer kvetináča

9 cm

Výška rastliny

15 cm

Umiestnenie

Slnko, Svetlé stanovisko

Doručenie

Osobný odber, Packeta (Zásielkovňa), Kuriér, Doručenie Bratislava, Doručenie Česká Republika

Scroll to Top

Prihlásenie

Prihlásenie