Rastlinkovo

-57%

Syngonium Podophyllum Albo Variegata 3

9,90 

Syngonium Podophyllum Albo Variegata je nenáročná rastlinka pre každého pestovateľa. Pre rastlinku su typické jej listy. Každý list je unikát svojím sfarbením, škála farieb na listoch je rôzna od zelenej, mramorovej až po žiarivo bielu. Stonky rastlinky pri jasnom svetle vrhajú ružový odtieň. Rastlinka rastie obzvlášť rýchlo, preto ju odporúčame umiestniť do závesného systému alebo použiť oporu okolo ktorej sa bude rastlinka ťahať.

Nie je na sklade

Chcete byť informovaný o opätovnom naskladnení produktu?

syngonium podophyllum albo variegata


Syngonium obľubuje svetlé aj tienisté miesta, preto je vhodné aj do tmavších interiérov. Veľmi dobre zvláda suchý vzduch, aj keď preferuje vlhké prostredie. Substrát pred zalievaním nechajte mierne vyschnúť. V letných mesiacoch by mala byť zálievka častejšia. Ak rastlina klesne, ukazuje tým že potrebuje viac vody. Neprelievajte ani nenechávajte substrát príliš mokrý, pretože hrozí hniloba koreňov. Ak listy začnú žltnúť kvôli väčšej zálievke, vynechajte týždeň alebo dva.

Kvetináč nie je súčasťou rastliny. Rastlinka je predávaná v plastovom obale. Vzhľadnejší kvetináč odporúčame dokúpiť v kategórii “Kvetináče”.

 

 

Hmotnosť 0.2 kg
Priemer kvetináča

9 cm

Výška rastliny

10 cm

Scroll to Top

Prihlásenie

Prihlásenie