Rastlinkovo

Sansevieria Trifasciata Moonshine 20 cm

14,90 

Svokrine jazyky sú nenáročné izbové rastliny, vhodné do každého interiéru. Rastlinka nevyžaduje takmer žiadnu špeciálnu starostlivosť. Ich listy pripomínajú plamene či jazyk, podľa čoho aj nesú svoj názov (svokrine jazyky, mother-in-low’s tongue). Svokrine jazyky môžete umiestniť na svetlé, ale aj tmavé miesto, preto sú vhodné aj do tmavých interiérov. Rastlinka nie je náročná na zálievku. Polievajte ju až, keď substrát úplne preschne, nakoľko sa jedná o sukulent.

Nie je na sklade

Chcete byť informovaný o opätovnom naskladnení produktu?

sansevieria trifasciata moonshine


Domovinou Sansevierie je Afrika. Tvoria ju mečovito, hrubo kožovité tmavozelené listy. Sansevierie sú sukulenty, takže znášajú veľa svetla aj priame slnko. Vydržia však aj pri slabšom osvetlení. Čím má rastlina menej svetla, tým si vyžaduje menej vody. Vyžaduje si striedmu zálievku. Sansevieria patrí medzi veľmi nenáročné izbové rastliny, v domácnosti slúži ako dobrá čistička vzduchu.

Na tomto odkaze nájdete všetky svokrine jazyky, ktoré máme na e-shope dostupné. Kvetináč nie je súčasťou rastliny. Sansevieria Trifasciata moonshine je predávaná v plastovom obale. Vzhľadnejší kvetináč odporúčame dokúpiť v kategórii Kvetináče.

Hmotnosť 0.3 kg
Priemer kvetináča

9 cm

Scroll to Top

Prihlásenie

Prihlásenie