Rastlinkovo

Šampúch – mint obnova a ochrana 30 g

4,40 

Šampúch určený pre suché, poškodené a namáhané vlasy – oproti našim žihľavovým šampúchom je rozšírený o viacero kondicionačných a aktívnych látok, ktoré pre vlasy zabezpečia:

– obnovu štruktúry poškodených (farbených, bielených) vlasov – vlasy sú lesklejšie, hladšie a ľahko rozčesateľné

– obnova prirodzenej pružnosti a odolnosti vlasov

– ochranu vlasov prev UV žiarením, smogom a poškodením horúcim vzduchom

– ochranu farby pred jej vymývaním

– antioxidačný účinok

– zníženie elektrostatického náboja

– jemné kvalitné umytie, vhodné aj pre suchú pokožku hlavy

Caesalpinia spinosa, známa tiež ako Tara, obsiahnutá v šampóne, podporuje rast vlasov, pomáha posilniť, hydratovať a vyživovať vlasy, upokojovať pokožku hlavy a vďaka svojim antiseptickým a protizápalovým vlastnostiam redukovať zápal.

Šampúch je vhodný na denné použitie, v prípade extrémne suchých a poškodených vlasov ho môžete doplniť ďalším kondicionérom alebo olejovým zábalom.

Šampúchy sú tuhé šampóny – obsahujú všetky účinné látky ako bežný šampón okrem vody – teda sú oveľa menšie, spratnejšie, nikde sa vám nevylejú a nepotrebujú plastový obal. Jeden 30 gramový šampón vydrží tak dlho ako cca 200 ml tekutého šampónu. Stačí ho jednoducho zobrať do ruky, pošúchať ním v sprche po vlasoch a rozpeniť prstami. Nie sú to šampóny na báze mydla (netreba ich premývať octom). V prípade alternatívnej potreby ich môžete použiť aj ako mydlo na telo alebo ako šampón pre psa.

Dostupnosť Na sklade

Scroll to Top

Prihlásenie

Prihlásenie