Rastlinkovo

Rhapidophora Tetrasperma 10 cm

10,00 

Rhapidophora Tetrasperma je nenáročná, zelená, popínavá, izbová rastlina, ktorá je vhodná aj pre začiatočníkov a do takmer každých podmienok v miestnosti, ideálne nie na priame slnko. Jej listy sú špecifické charakteristickými otvormi, ktoré naberajú na intenzite zárezov a veľkosti listov v svetlom prostredí.

Ak potrebujete poradiť, sme tu pre Vás na sociálnych sieťach Instagram, Facebook, Tiktok alebo nás kontaktujte cez kontaktný formulár, prípadne cez e-mail rastlinkovo@rastlinkovo.sk

Dostupnosť Na sklade

rhapidophora tetrasperma (monstera minima)


Rhaphidophora tetrasperma môže byť umiestnená na svetlé miesto, ale nie na priame slnko. Medzi zálievkami nechajte substrát mierne preschnúť. Rastlina nemá rada príliš veľa vody, preto sa vyvarujte prelievaniu rastliny. Rastlinka obľubuje vyššiu vzdušnú vlhkosť, ktorú docielite napr. sprejovaním lístkov. Veľkým pomocníkom je tiež elektrický zvlhčovač, ktorý môžete umiestniť v blízkosti rastlinky. Listy odporúčame pravidelne utierať od usadeného prachu. Pre zabezpečenie kompaktného rastu, odporúčame k rastlinke dokúpiť aj kokosovú tyč, ktorá jej zabezpečí oporu pri raste (tak ako v prírode kmeň stromu).

Kvetináč nie je súčasťou rastliny. Rastlinka je predávaná v plastovom obale. Vzhľadnejší kvetináč odporúčame dokúpiť v kategórii “Kvetináče”.

 

Výška rastliny

10 cm

Priemer kvetináča

6 cm

Scroll to Top

Prihlásenie

Prihlásenie