Rastlinkovo

Monstera Deliciosa 15 cm

8,00 

Monstera Deliciosa je exotická popínavá rastlina, pôvodom z Latinskej Ameriky a Indie. Svojou nenáročnosťou a výzorom si získala srdcia nejedného pestovateľa, preto sa zaraďuje medzi najpopulárnejšie rastliny v interiéroch. Rastlinka obľubuje svetlejšie, ale aj tmavšie svetelné podmienky, avšak ak rastlinku umiestníte na svetlejšie stanovište, jej listy budú viac potrhané.

Ak potrebujete poradiť, sme tu pre Vás na sociálnych sieťach Instagram, Facebook, Tiktok alebo nás kontaktujte cez kontaktný formulár, prípadne cez e-mail rastlinkovo@rastlinkovo.sk

Nie je na sklade

Chcete byť informovaný o opätovnom naskladnení produktu?

monstera deliciosa


Monstera deliciosa môže byť umiestnená na svetlé miesto, ale nie na priame slnko. Medzi zálievkami nechajte substrát mierne preschnúť. Monstera nemá rada príliš veľa vody, preto sa vyvarujte prelievaniu rastliny. Rastlinka obľubuje vyššiu vzdušnú vlhkosť, ktorú docielite sprejovaním lístkov. Veľkým pomocníkom je tiež elektrický zvlhčovač, ktorý môžete umiestniť v blízkosti rastlinky. Listy odporúčame pravidelne utierať od usadeného prachu. Pre zabezpečenie kompaktného rastu, odporúčame k rastlinke dokúpiť aj kokosovú tyč, ktorá jej zabezpečí oporu pri raste (tak ako v prírode kmeň stromu).

Kvetináč nie je súčasťou rastliny. Rastlinka je predávaná v plastovom obale. Vzhľadnejší kvetináč odporúčame dokúpiť v kategórii “Kvetináče”.

 

Priemer kvetináča

6 cm

Výška rastliny

15 cm

Scroll to Top

Prihlásenie

Prihlásenie