Rastlinkovo

Monstera Adansonii Mint 15 cm

190,00 

Monstera adansonii mint je veľmi žiadaná a raritná rastlina.Výnimočná je svojimi mramorovými mentolovými listami, ktoré je ťažké v zbierke rastlín prehliadnuť. Jedná sa o ťahavú rastlinu, pôvodom z Latinskej Ameriky. Svojou nenáročnosťou si získala srdcia nejedného pestovateľa, preto sa zaraďuje medzi nejžiadanejšie rastliny v interiéroch. Typická je svojimi deravými listami. Rastlinka obľubuje polotieň, až rozptýlené svetlo.

Ak potrebujete poradiť, sme tu pre Vás na sociálnych sieťach Instagram, Facebook, Tiktok alebo nás kontaktujte cez kontaktný formulár, prípadne cez e-mail rastlinkovo@rastlinkovo.sk

Nie je na sklade

Chcete byť informovaný o opätovnom naskladnení produktu?

monstera adansonii mint


Monstera adansonii mint môže byť umiestnená na svetlé miesto, ale nie na priame slnko. Zálievka by mala byť pravidelná a substrát by mal byť prevzdušnený a mierne vlhký. Monstera nemá rada príliš veľa vody, preto sa vyvarujte prelievaniu rastliny. Rastlinka obľubuje vyššiu vzdušnú vlhkosť. Veľkým pomocníkom je tiež elektrický zvlhčovač, ktorý môžete umiestniť v blízkosti rastlinky. Pre zabezpečenie kompaktného rastu, odporúčame k rastlinke dokúpiť aj kokosovú tyč, ktorá jej zabezpečí oporu pri raste (tak ako v prírode kmeň stromu).

 

Kvetináč nie je súčasťou rastliny. Rastlinka je predávaná v plastovom obale. Vzhľadnejší kvetináč odporúčame dokúpiť v kategórii “Kvetináče”.


 

Výška rastliny

15 cm

Priemer kvetináča

12 cm

Umiestnenie

Nepriame slnko, Polotieň, Svetlé stanovisko

Vlastnosti

Nenáročná na starostlivosť, Rastlina obľubuje zvýšenú vlhkosť

Scroll to Top

Prihlásenie

Prihlásenie