Rastlinkovo

KAPKA hnojivo na vinnú révu 500 ml

3,80 

Hnojivá KAPKA od spoločnosti Forestina, sú rad tradičných, rýchlo účinkujúcich a ľahko aplikovateľných NPK hnojív. Vyvážený pomer živín obsiahnutých v hnojivách podporuje zdravý vývoj rastlín a prispieva k bohatému nasadeniu pukov, k tvorbe listovej zelene zvýrazňujúcej kresbu listov a bohatej násade plodov.

Dostupnosť Na sklade

Podmienky skladovania hnojiva


Hnojivo skladujte na čistom, suchom a dobre vetranom mieste, oddelene od potravín, nápojov a krmív. Hnojivo skladujte pri teplote nad 0°C. Hnojivo skladujte v pôvodných obaloch.

Rozsah a spôsob použitia hnojiva


Hnojivo sa môže aplikovať buď zálievkou ku koreňom alebo postrekom na list formou listovej výživy. Zálievkový roztok pripravíme zmiešaním 60 ml hnojiva (4 vrchnáky) s 5 litrami vody. Postrekový roztok pripravíme zmiešaním 30 ml hnojiva (2 vrchnáky) s 5 litrami vody. Rastliny hnojiíme 3 až 5 krát mesačne v období od apríla do augusta. Pred použitím obsah balenia pretrepeme.

Hnojivo na vínnu révu podporuje tvorbu bohatého koreňového systému, bujný rast a množstvo kvalitných bobúl. Hnojivo obsahuje mikroprvky dôležité pre komplexnú výživu vínnej révy.

Aplikácia Do 1 litra vody Opakujeme raz za:
Zálievka 15 ml cca. 7 dní
Postrek 7,5 ml cca. 7 dní

Zloženie hnojiva


Kvapka na vínnu révu je koncentrované minerálne hnojivo obsahujúce základné živiny – dusík, fosfor, draslík vo vyváženom pomere:

  • Dusík N –  8%;
  • Oxid fosforečný P – 5%;
  • Oxid draselný K – 4%.

Používajte prípravok na ochranu rastlín bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.

 

 

Hmotnosť 0.5 kg
Objem

500 ml

Typ hnojiva

Tekuté hnojivo

Použitie

vinná réva

Značka

Forestina

Scroll to Top

Prihlásenie

Prihlásenie