Rastlinkovo

KAPKA hnojivo na nekvitnúce izbové rastliny 500 ml – 1 liter

3,80 4,80 

Hnojivá KAPKA od spoločnosti Forestina, sú rad tradičných, rýchlo účinkujúcich a ľahko aplikovateľných NPK hnojív. Vyvážený pomer živín obsiahnutých v hnojivách podporuje zdravý vývoj rastlín a prispieva k bohatému nasadeniu pukov, k tvorbe listovej zelene zvýrazňujúcej kresbu listov a bohatej násade plodov.

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: , , Značky: , ,

Podmienky skladovania hnojiva


Hnojivo skladujte na čistom, suchom a dobre vetranom mieste, oddelene od potravín, nápojov a krmív. Hnojivo skladujte pri teplote nad 0°C. Hnojivo skladujte v pôvodných obaloch.

Rozsah a spôsob použitia hnojiva


Hnojivý roztok pripravíme zmiešaním 15 ml hnojiva (po okraj naplnený vrchnák) s 3 litrami vody. Rastliny hnojíme 1 až 2 krát za týždeň v čase vegetácie (marec až október), v čase vegetačného kľudu (november až február) iba 1 krát za mesiac. Hnojivý roztok aplikujeme na povrch substrátu – zeminy. Pred použitím obsah balenia pretrepeme.

Hnojivo na izbové rastliny nekvitnúce je určené k prihnojovaniu všetkých rastlín okrasných listom.

Zloženie hnojiva


KAPKA hnojivo na nekvitnúce izbové rastliny je koncentrované minerálne hnojivo obsahujúce základné živiny – dusík, fosfor, draslík vo vyváženom pomere:

  • Dusík N –  7%;
  • Oxid fosforečný P – 3%;
  • Oxid draselný K – 6%.

Používajte prípravok na ochranu rastlín bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.

Hmotnosť -
Objem

1 liter, 500 ml

Typ hnojiva

Tekuté hnojivo

Použitie

draceny, juky, palmy

Značka

Forestina

Scroll to Top

Prihlásenie

Prihlásenie