Rastlinkovo

Ficus Lyrata 15 cm

14,00 

Ficus Lyrata (Fikus) je pôvodom zo západnej časti Afrického kontinentu, ktorý je typický tropickým podnebím. Rastlinka preto obľubuje najmä teplé, svetlé miesto, nie však so silným slnečným žiarením. Ficus Lyrata je vysoko citlivý na zmeny prostredia, prievan a premokrený substrát. Medzi jednotlivými zálievkami preto nechajte substrát mierne preschnúť.

Ak potrebujete poradiť, sme tu pre Vás na sociálnych sieťach Instagram, Facebook, Tiktok, Pinterest alebo nás kontaktujte cez kontaktný formulár, prípadne cez e-mail rastlinkovo@rastlinkovo.sk

Dostupnosť Na sklade

ficus lyrata


Ficus lyrata uprednostňuje svetlé miesto bez priameho slnečného žiarenia, výhýbajte sa však prievanu. Substrát by mal byť dobre priepustný. Medzi zálievkami je potrebné udržiavať substrát vlhký, ale uistite sa, že horná vrstva substrátu je suchá. Veľmi dôležité je tiež umiestnenie rastlinky, pretože nemá rada zmeny stanoviska.

Kvetináč nie je súčasťou rastliny. Rastlinka je predávaná v plastovom obale. Pre vzhľadnejší kvetináč odporúčame dokúpiť v kategórií “kvetináče”.

Výška rastliny

15 cm

Priemer kvetináča

9 cm

Umiestnenie

Slnko, Svetlé stanovisko

Doručenie

Osobný odber, Packeta (Zásielkovňa), Kuriér, Doručenie Bratislava, Doručenie Česká Republika

Scroll to Top

Prihlásenie

Prihlásenie