Rastlinkovo

Ficus Elastica Robusta 30 cm

18,00 

Ficus Elastica Robusta, pôvodom z Ázie, je vzhľadnou a kompaktnou rastlinkou, ktorá vhodne doplní každý interiér. Rastlinka má tmavozelené smaragdové listy, kontrastne doplnené sýto červeným sfarbením. Ficus uprednostňuje svetlé miesto, bez priameho slnečného žiarenia. Zálievka by mala byť pravidelná a vrch substrátu by mal medzi zálievkami vždy mierne preschnúť. Rastlinku je možné množiť vrcholovými odrezkami.

Nie je na sklade

Chcete byť informovaný o opätovnom naskladnení produktu?

ficus elastica robusta


Ficus Elastica Robusta uprednostňuje svetlé miesto bez priameho slnečného žiarenia, výhýbajte sa však prievanu. Substrát by mal byť dobre priepustný. Medzi zálievkami je potrebné udržiavať substrát vlhký, ale uistite sa, že horná vrstva substrátu je suchá. Veľmi dôležité je tiež umiestnenie rastlinky, pretože nemá rada zmeny stanoviska. Rastlinka a všetky jej časti sú jedovaté, preto odporúčame umiestniť rastlinku mimo dosahu detí a zvierat.

Kvetináč nie je súčasťou rastliny. Rastlinka je predávaná v plastovom obale. Pre vzhľadnejší kvetináč odporúčame dokúpiť v kategórií “kvetináče”.

Priemer kvetináča

14 cm

Výška rastliny

30 cm

Umiestnenie

Nepriame slnko, Slnko, Svetlé stanovisko

Scroll to Top

Prihlásenie

Prihlásenie