Rastlinkovo

Epipremnum Cebu Blue 10 cm

18,00 

Epipremnum pinnatum Cebu Blue je ťahavá, rýchlorastúca rastlina. Charakteristickým znamkom sú perleťové listy s modrými odleskami. Vhodná na závesné systémy, kde sa bude ťahať za svetlom, ale aj na machovú či rašelinníkovú tyč. Rastlinka pri dobrých podmienkach vytvára na listoch fenestráciu (otvory a diery). Svojou nenáročnosťou je vhodná pre úplných začiatočníkov. Rastlinka nemá rada priame slnko, obľubuje svetlé miesta no nevadí jej ani polotieň až tieň. Zálievka by mala byť pravidelná a vrch substrátu by mal medzi zálievkami vždy mierne preschnúť.

Ak potrebujete poradiť, sme tu pre Vás na sociálnych sieťach Instagram, Facebook, Tiktok, Pinterest alebo nás kontaktujte cez kontaktný formulár, prípadne cez e-mail rastlinkovo@rastlinkovo.sk

Dostupnosť Na sklade

epipremnum cebu blue


Epipremnum cebu blue uprednostňuje svetlé miesto bez priameho slnečného žiarenia, ale zvládne aj tmavšie stanovisko. Výhýbajte sa aj prievanu. Substrát by mal byť dobre priepustný. Medzi zálievkami je potrebné udržiavať substrát mierne vlhký, ale uistite sa, že horná vrstva substrátu je suchá. Veľmi dôležité je tiež umiestnenie rastlinky, pretože nemá rada zmeny stanoviska.

Kvetináč nie je súčasťou rastliny. Rastlinka je predávaná v plastovom obale. Pre vzhľadnejší kvetináč odporúčame dokúpiť v kategórií “kvetináče”.

Výška rastliny

10 cm

Priemer kvetináča

9 cm

Vlastnosti

Nenáročná na starostlivosť, Rastlina obľubuje zvýšenú vlhkosť

Umiestnenie

Nepriame slnko, Polotieň, Svetlé stanovisko

Scroll to Top

Prihlásenie

Prihlásenie