Rastlinkovo

AGRO hnojivo na izbové rastliny 500 ml – 1 liter

3,80 4,80 

Kvapalné hnojivo na izbové rastliny obsahuje vyrovnaný pomer živín, podporuje zdravý rast a kvitnutie. Hnojivo slúži na prihnojovanie izbových kvitnúcich a nekvitnúcich izbových rastlín (cyklameny, mini ruže, gloxínie, africké fialky, šeflery, sansevierie, tradescantie).

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: , , Značky: ,

AGRO hnojivo na izbové rastliny 500 ml


Hnojivo podporuje zdravý rast a bohaté nasadenie kvetov izbových rastlín. Vysoký obsah živín zvýši vitalitu rastlín a ich odolnosť voči chorobám a škodcom. Hnojivo sa jednoducho aplikuje. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovajte mimo dosahu detí. Výrobok je určený na použitie spotrebiteľom.

Rozsah a spôsob použitia hnojiva


Hnojivo sa používa vo forme zálievky. Pred použitím obsah dôkladne pretraste. Roztokom prihnojujeme 1 krát za 2 týždne počas celého vegetačného obdobia. Dávkujeme: 15 ml (vrchnák od hnojiva) nalejete do 2 litrov vody a premiešajte. Takto pripraveným roztokom prihnojujte 1x za 14 dní počas vegetačného obdobia, t.j. apríl – september (vždy na vlhký substrát).

Zloženie hnojiva


Hnojivo ES Hnojivo NPK 6-5-5 roztokové.

  • Celkový dusík (N) / dusík spolu (N) – 6%
      • dusičnanový dusík (N) – 2,9%
      • amoniakálny dusík (N) – 3,1%
  • Oxid fosforečný (P2O5) – 5%
  • Oxid draselný – 5%

Skladovanie hnojiva a likvidácia hnojiva


Hnojivo skladujte v suchu v pôvodných obaloch pri teplote nad 5 stupňov. Naspotrebované zvyšky hnojiva použite na účel hnojenia alebo do kompostov. Prázdne, vypláchnuté obaly odporúčame odovzdať do organizovaného zberu na recykláciu alebo k materiálovému využitiu.

 

Hmotnosť 0.5 kg
Objem

1 liter, 500 ml

Typ hnojiva

Tekuté hnojivo

Použitie

balkónové rastliny, Izbové rastliny, univerzálne použitie

Značka

Agro

Scroll to Top

Prihlásenie

Prihlásenie